FORGOT YOUR DETAILS?

 Gelişmiş Analizler : Verilerinizin değerini, en iyi gelişmiş analizlerle en üst düzeye çıkarın.

 Varlık Performansı Analizi :  Bakım maliyetlerini düşürürken ve gelir kaybı riskinizi azaltırken çalışma süresini, performansı ve üretkenliği artırmak için M2M ve sensör verilerini bağlayın.

 İşbirlikçi Planlama Tezgahı Yapılandırılmış bir tahmin iş akışı uygulayarak fikir birliği planlamasını otomatikleştirin.

 Müşteri istihbarat Karlı gelir artışını artırmak için pazarlama yönetimini yeni boyutlara taşıyın.

 Veri Yönetimi Yazılımı Verilerinizdeki potansiyeli, hızlı sonuçlar için modüler hale getirilmiş tek bir veri yönetim platformuyla açığa çıkarın.

 Saha Kalitesi Analizi Ürün kalitesini ve marka itibarını geliştirmek için ortaya çıkan sorunları tespit edin ve kök neden analizi yapın.

 Tahmin Analizi Çalışma Tezgahı  Otomasyon, analitik ve iş akışı kombine gücü ile tarafsız, doğru, büyük ölçekli talep tahminleri üretin.

 Envanter Optimizasyonu Tezgahı  Her bir SKU, seviye ve yerde envanter seviyelerini ve sipariş miktarlarını hesaplayarak envanter dağılımını otomatikleştirin ve optimize edin.

 Üretim Kalitesi Analizi  İşletme genelinde ve tüm tedarik zinciri boyunca kalitenin bütünsel bir görünümünü elde edin.

 Kalite Analitik Süit sorunları daha erken tespit edin, kök nedenlerini daha hızlı bulun ve geri çağırma ve marka itibarı erozyonuna bağlı maliyetleri büyük ölçüde azaltın.

 Servis Parçaları Optimizasyonu  Güvenle tahmin edilen parçalar, yeterli stok seviyelerini ve optimum tepki sürelerini elde edebilmeniz için parça envanterini talep eder ve optimize eder.

 Görsel Analiz Tüm verileri görsel olarak inceleyin, yeni kalıpları keşfedin ve web ve mobil cihazlara raporlar yayınlayın.

Çok miktarda veriyi veriye dayalı içgörüye dönüştürün.

Analitik ve karar yönetimini destekleyen kapsamlı veri yönetimi. Değerli bilgi varlıklarına dönüşen veriler. Ayrıca, öğrenci başarısını artıracak ve operasyonel etkinliği artıracak içgörüyü ortaya çıkarma becerisi. Verilerinizi tümüyle istismar etmenize ve yönetmenize yardımcı oluyoruz:

 • Veri entegrasyonu ve yönetimi. Veriye dayalı karar vermede, gerçeğinizin tek bir versiyonuna, kaynak veya formattan bağımsız olarak, tüm verilerinize erişin, temizleyin ve birleştirin.
 • Dinamik, self servis raporlama. Paydaşların, formatta ihtiyaç duyulan bilgileri sunacak iş zekası araçları ile bağımsız olarak çalışmasını ve - zamanın gerekli olduğunu - belirtin.
 • Veri görüntüleme. Üst düzey analitiğin gücünü, daha geniş bir kullanıcı kitlesine genişleterek, sınırlı teknik becerilere sahip olanların bile, eğilimleri analiz etmek ve ihtiyaç duydukları cevapları almak için veriyi incelemek.

Kurumsal değeri sunun. Stratejik harekete geçin.

Kaynakların verimli ve etkin kullanımı. Self servis raporlama ve analitik. Bilgilendirilmiş, girişimci kararlar. Yüksek öğrenim çözümlerimiz şunları içeren yetenekleri içeren güçlü ve esnek bir iş analizi çerçevesi sunmaktadır:

 • Kurumsal araştırmalar. Süreçleri hızlandırın ve iyileştirin ve kurumsal karar vericilere proaktif kararlar vermek için ihtiyaç duydukları bilgileri verin. En çok ihtiyaç duyulanları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak için önceden oluşturulmuş raporları kullanın.
 • Kayıt yönetimi Birden fazla kaynaktan bilgi edinme, kurumsal sınırlar içinde bilgileri kolayca paylaşma ve kalıpları ve eğilimleri ortaya çıkarma. Sonuç? Öğrencilerin yaşam döngüsü boyunca doğru öğrencileri çekebilir, elde tutmayı en üst düzeye çıkartabilir ve güçlü ilişkiler kurabilirsiniz.
 • Kurumsal ilerleme. Bağışçılar, mezunlar ve beklentiler hakkındaki tarihsel verilere kolayca erişin ve birleştirin. Vericinin verilme olasılığını belirleyen tahmin modelleri oluşturun. Daha sonra maliyet etkin bir şekilde vermeyi en uygun olanları hedefler.
 • Stratejik plan geliştirme ve izleme. Stratejik planınızda farklı senaryoların sonuçlarını tahmin etmek için dilim ve zar verileri.
 • Üniversite işi. Bütçe hizalama, akreditasyon veya kaynak tahmini için öğrenci kaydı, fakülte, kurslar, finans, işe alma / maaş, tesisler, vb. İle ilgili bilgileri analiz edin.
 • Self servis raporlama ve gösterge panoları. Sınırlı analitik becerilere sahip olanlar bile, web veya mobil cihazlar aracılığıyla raporları hızlı bir şekilde üretebilir, görüntüleyebilir, etkileşime girebilir ve yorumlayabilir, BT de temel verilerin kontrolünü sağlar.

Sadece performans düşünmeyin; göster.

Veri bütünlüğü. Raporlara kolay erişim. Performansa güvenilir bakış. AlpaTurk, her seviyedeki - ve kamuda - eğitim kurumları, müfredatlar ve öğrenci çıktılarını dönüştürmenize yardımcı olabilecek güvenilir bilgi için doğru bilgi ve analitik araçlar ile silah eğitim yöneticileri. Kuruluşunuzun veya verilerinizin boyutu ne olursa olsun, çözümlerimiz aşağıdakiler için yetenekler sağlayarak tüm ilgili verileri hızlı ve kolay bir şekilde keşfetmenizi sağlar:

 • Veri standardizasyonu ve entegrasyonu. Doğruluğunu ve bütünlüğünü sağlamak için verileri standardize edin ve temizleyin. Ve ihtiyacı olan herkese erişilebilir hale getirin.
 • Dinamik veri araştırması ve veri görselleştirme. Kendi kendine hizmet, özel görsel veri keşfi ve keşif kullanarak herkesin erişebileceği, hatta kamuya açık havada, yıldırım hızını yükseltir. Mobil bağlantı ile, İnternet bağlantısı olmadığında bile raporları keşfedebilirsiniz.
 • Halk katılımı. Paydaşlara, tek bir güvenilir veri kaynağına dayalı olarak, program performansı ve genel strateji hakkındaki bilgileri paylaşma olanağı verin.
 • Finansal ve performans şeffaflığı. Herkes, analitik arka planı ne olursa olsun, kurumunuzun, anında öngörme, senaryo analizi ve performans gösterge tabloları ve puan kartları gibi kullanıcı dostu özelliklerle gelişmiş analizler kullanarak nasıl çalıştığını anlayabilir.

Araştırmanızı yükseltin. Öğretimini geliştir. Öğrencilerinize ilham verin.

 • Yazılım
  • Ücretsiz AlpaTurk yazılımı.  ile çeşitli eğitim ve araştırma ihtiyaçlarına uyan çoklu yazılım seçeneklerinden birini seçin .
  • Veri görselleştirmeyi öğretmek. Teradata University Network ve AlpaTurk arasındaki bir ortaklık sayesinde , üniversite profesörleri ve öğrencileri öğrenim amacıyla AlpaTurk Visual Analytics'e erişebilir. Hiçbir ücret ödemeden, geniş bant internet bağlantısı üzerinden erişilebilir. Öğretim materyalleri dahildir.
 • Eğitim kaynakları
  • Kaynakları öğretmek. Yüksek lisans isteyen öğrencilere veya iç personele bir AlpaTurk kursu öğretin. İhtiyacınız olan her şeyi - öğretim materyalleri ve eğitmenleri - ücretsiz olarak sunuyoruz .
  • Profesör atölyeleri. Sayısız mesleki gelişim fırsatlarından , eğitimden ve sadece profesörler için özel olarak tasarlanmış materyallerden yararlanarak, istatistiksel analiz becerilerinizi dijital çağın ön saflarında tutun - hiçbir ücret ödemeden.
  • Müfredat geliştirme yardımı.AlpaTurk'ı akademik tekliflerinize dahil edin - tek bir etkinlik, bir kredi için kurs, bir derece veya sertifika programına yönelik bir dizi kurs veya yeni bir Yüksek Lisans programı oluşturmak için.
  • Sertifika program tasarımı. Gelişmiş AlpaTurk bilgisine sahip öğrencileri tanımak için AlpaTurk uzmanlığı alanlarında bir ortak sertifika programı geliştirin . Önceden var olan veya yeni geliştirilen dersleri kullanın. Üniversiteniz programı yönetir ve AlpaTurk, kredi saatlerine ve kapsanan konulara yönelik minimum gereksinimleri karşıladığı varsayılarak sertifikayı destekler.

AlpaTurk becerilerini edinin . Ve dünya çapında talep olun.

Tanıma. İstihdam. Aranan yetenekler. Çevrenizdeki dünyaya analitik bir bakış açısı. Ve hayallerinizi sürdürmek için daha fazla olasılık. Neden dünyadaki öğrenciler derslerinde SAS kullanıyor ve araştırma projeleri yapıyorlar? Çünkü SAS programlama, bugün iş piyasasında en çok aranan becerilerden biri. SAS'ın araştırmalarınız ve kariyeriniz için kapıları nasıl açtığı hakkında bir örnek:

 • Ücretsiz SAS yazılımı. Evet, özgür dedim. SAS Analytics U ile çeşitli öğrenim gereksinimlerini karşılamak için birden fazla yazılım seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz .
 • SAS öğrenmek için destek. SAS analitikte pazar lideridir. SAS becerilerinin kazanılmasının, istihdam edilebilirliğinizi stratosfere çıkaracağını yeterince vurgulayamayız. Bir iş sitesinde sadece “SAS” becerilerini arayın ve kendiniz görün. İşverenler sizi istiyor - SAS'ı biliyorsanız. Ayrıca, ücretsiz dersler, kullanıcı grupları, SAS kitapları, uzmanlar ve çevrimiçi topluluklar gibi birçok kaynağa yardımcı olmak için buradayız.
 • Yarışmalar ve ağ fırsatları . Araştırmanızı yarışmalarda sunun. Burslar için yarışın. İşverenlerle ve becerilerinle ilgilenen diğer kişilerle iletişim kurun. Fırsatlar şunları içerir:
  • SAS Öğrenci Elçisi . SAS'ın araştırma için en iyi öğrenci kullanıcıları SAS Global Forum'da sunacakları seyahat ve otel harcamalarını ve kayıt ücretlerini feragat etmiş olacaklar.
  • SAS Konferansı Burs Programı . Yıllık SAS Küresel Forumuna katılmak için sınırlı sayıda öğrenci ve öğretim bursu sunulmaktadır.
  • Bir bölgesel SAS kullanıcı grubu konferansında sunulması. Bir SAS kullanıcı grubu konferansında bulunduğunuz veya katılacağınız zaman ağ iletişimi ve bilgi alışverişi için harika fırsatlar sizindir.
  • SAS Sertifikası . İşte özgeçmişinizi geliştirmek ve SAS becerilerinizi sergilemek için harika bir yol. Çeşitli sertifikalar mevcuttur ve sertifikasyon sınavına hazırlanmanıza yardımcı olacak harika kaynaklara sahibiz. Bu konuda kısa bir video izleyinveya bazı örnek sınav sorularına göz atın .
  • Analytics Deneyiminde sunulması . Bu konferans, veri madenciliği, tahmin veya diğer analitik konulardaki araştırmalarınızı sergilemenize ve endüstri ve akademi dünyasındaki liderlerle iletişim kurmanıza olanak tanır.
   • Analytics Shootout. Nakit para ödüllerini kazanma şansı ve Analytics Deneyimine bir gezi için gerçek dünya analiz problemini çözmek için yarışın.
   • Öğrenci Poster Yarışması. Bu yarışma, Analytics Deneyimine katılmak ve sunmak için her şey dahil bir gezi kazanma şansı sunuyor.
Başa Dön