FORGOT YOUR DETAILS?

 Gelişmiş Analizler : Verilerinizin değerini, en iyi gelişmiş analizlerle en üst düzeye çıkarın.

 Varlık Performansı Analizi :  Bakım maliyetlerini düşürürken ve gelir kaybı riskinizi azaltırken çalışma süresini, performansı ve üretkenliği artırmak için M2M ve sensör verilerini bağlayın.

 İşbirlikçi Planlama Tezgahı Yapılandırılmış bir tahmin iş akışı uygulayarak fikir birliği planlamasını otomatikleştirin.

 Müşteri istihbarat Karlı gelir artışını artırmak için pazarlama yönetimini yeni boyutlara taşıyın.

 Veri Yönetimi Yazılımı Verilerinizdeki potansiyeli, hızlı sonuçlar için modüler hale getirilmiş tek bir veri yönetim platformuyla açığa çıkarın.

 Saha Kalitesi Analizi Ürün kalitesini ve marka itibarını geliştirmek için ortaya çıkan sorunları tespit edin ve kök neden analizi yapın.

 Tahmin Analizi Çalışma Tezgahı  Otomasyon, analitik ve iş akışı kombine gücü ile tarafsız, doğru, büyük ölçekli talep tahminleri üretin.

 Envanter Optimizasyonu Tezgahı  Her bir SKU, seviye ve yerde envanter seviyelerini ve sipariş miktarlarını hesaplayarak envanter dağılımını otomatikleştirin ve optimize edin.

 Üretim Kalitesi Analizi  İşletme genelinde ve tüm tedarik zinciri boyunca kalitenin bütünsel bir görünümünü elde edin.

 Kalite Analitik Süit sorunları daha erken tespit edin, kök nedenlerini daha hızlı bulun ve geri çağırma ve marka itibarı erozyonuna bağlı maliyetleri büyük ölçüde azaltın.

 Servis Parçaları Optimizasyonu  Güvenle tahmin edilen parçalar, yeterli stok seviyelerini ve optimum tepki sürelerini elde edebilmeniz için parça envanterini talep eder ve optimize eder.

 Görsel Analiz Tüm verileri görsel olarak inceleyin, yeni kalıpları keşfedin ve web ve mobil cihazlara raporlar yayınlayın.

Hızlı, doğru tahminler. Daha hızlı, daha güvenli arz ve talep kararları için.

Güvenilir verilere dayalı doğru tahminler. Gerçek zamanlı olarak talep ile dengelenen envanter. Operasyonel tedarik planları mükemmel bir şekilde uyumludur. Tüketim malları çözümlerimiz şunları içerir:

 • Yeni ürün tahmini. Geçmiş yeni ürün tanıtımlarının görselleştirilmesi yoluyla yeni ürün tahminlerindeki risk ve belirsizlikleri daha iyi anlayın.
 • Talep sinyali analizi. Sosyal medya ve POS dahil olmak üzere iç ve dış kaynaklardan güncel piyasa verilerini analiz ederek, talep trendlerini ve talep değişikliklerini anlayın.
 • Envanter planlama ve optimizasyon. Her SKU'ya kadar her seviyede doğru tahminler oluşturun. Dalgalı müşteri ihtiyaçlarını, pazar dinamiklerini ve dahili gereksinimleri eşleştirmek için şekil kaynağı.

Aerodinamik pazarlama. Daha akıllı. Ve daha etkili.

Daha etkili, akıcı pazarlama süreçleri. Üstün ürün kalitesi ve olağanüstü bir marka imajı. Ve müşterilerinizin artan müşteri karlılığına yol açan daha derin bir anlayış. Aşağıdaki özellikleri içeren kanıtlanmış tüketim malları çözümleri sunuyoruz:

 • Müşteri veri yönetimi Tüm doğru veriye erişin - tüm müşteri yaşam döngüsünden - ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda.
 • Müşteri bağlantı analizi. En iyi sosyal ağ etkileyicilerini ve topluluklarını tanımlayın ve hedefleyin.
 • Pazarlama karması yönetimi. Tüm kanallarda reklam ve promosyon karışımınızı optimize ederek mümkün olan en iyi pazarlama sonuçlarını elde edin.
 • Müşteri segmentasyonu. Hangi müşterilerin ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satın alma olasılığı yüksek olduğunu ve bunun nedenini öğrenin.
 • Gerçek zamanlı analiz. Doğru zamanda doğru müşterilere en iyi teklifleri gerçek zamanlı olarak yapın.

Daha iyi satış bilgisi. Daha iyi envanter hizmeti seviyeleri. Daha iyi satış performansı.

Daha doğru talep tahminleri - yeni ürünler için bile. Bireysel mağaza seviyesinde SKU ve ürün çeşitliliği hakkında daha iyi bir anlayış. Ve artan satış gücü performansı. Tüketici ürünleri çözümlerimiz şunları sağlar:

 • Kümeleri depola. Gerçek satış geçmişine dayalı mağaza segmentleri oluşturun ve en önemli mağaza gruplarında ürün planlaması etkinliklerine odaklanın.
 • Talep tahmini. SKU ve ürün çeşitliliği, fiyatlandırma hassasiyeti ve talebi etkileyen diğer faktörleri anlamak için POS verilerini kullanın.
 • Veri goruntuleme. İlgili korelasyonları tespit etmek ve iş sürücülerinin etkisini daha iyi anlamak için verilerinizi görsel olarak inceleyin.
 • Veri yönetimi. Büyük hacimlerde satış ve pazarlama verilerini neredeyse tüm kaynaklardan erişin, dönüştürün ve temizleyin ve bunları eğilimleri tanımlamak ve önemli iş kararlarına yardımcı olmak için analiz edin.

Müşteriyi dinle. İlişki kurmak. Ve ödülleri topla.

Olağanüstü müşteri hizmetleri ve pozitif marka imajı. Servis maliyetleri üzerinde daha fazla kontrol. Ve servis konularını ele almak için daha akıllı bir yaklaşım. Tüketim malları çözümlerimiz şunları yönetmenize yardımcı olur:

 • Marka değeri. Müşterilerin markanız hakkında ne düşündüklerini bilin ve markanızın itibarını koruyun.
 • Algısal hizmet kalitesi. Ürünlerinizin algılanan kalitesini anlayın ve yönetin.
 • Erken sorun uyarısı. Birden fazla parametreyi sürekli olarak izlemek ve daha büyük sorunlar yaşamadan önce olası sorunlar hakkında otomatik uyarılar almak.
 • Sorun çözme analizi. Güçlü filtreleme yeteneklerini kullanarak verimli kök neden analizleri yapın, böylece sorunları hızlı bir şekilde bulabilir ve düzeltebilirsiniz.
 • Kaynak Planlaması. Servis hacimlerinin doğru tahminlerini yapın, böylece doğru kaynakları elinizde bulundurun. Hizmet deneyimini geliştirmek için yöneticilere ve aracılara sürekli geri bildirim verin.
Başa Dön