Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u8692290/alpaturk.com.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u8692290/alpaturk.com.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u8692290/alpaturk.com.tr/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Teknoloji – AlpaTurk – Bilişim, Yazılım, Danışmanlık

FORGOT YOUR DETAILS?

 Gelişmiş Analizler : Verilerinizin değerini, en iyi gelişmiş analizlerle en üst düzeye çıkarın.

 Varlık Performansı Analizi :  Bakım maliyetlerini düşürürken ve gelir kaybı riskinizi azaltırken çalışma süresini, performansı ve üretkenliği artırmak için M2M ve sensör verilerini bağlayın.

 İşbirlikçi Planlama Tezgahı Yapılandırılmış bir tahmin iş akışı uygulayarak fikir birliği planlamasını otomatikleştirin.

 Müşteri istihbarat Karlı gelir artışını artırmak için pazarlama yönetimini yeni boyutlara taşıyın.

 Veri Yönetimi Yazılımı Verilerinizdeki potansiyeli, hızlı sonuçlar için modüler hale getirilmiş tek bir veri yönetim platformuyla açığa çıkarın.

 Saha Kalitesi Analizi Ürün kalitesini ve marka itibarını geliştirmek için ortaya çıkan sorunları tespit edin ve kök neden analizi yapın.

 Tahmin Analizi Çalışma Tezgahı  Otomasyon, analitik ve iş akışı kombine gücü ile tarafsız, doğru, büyük ölçekli talep tahminleri üretin.

 Envanter Optimizasyonu Tezgahı  Her bir SKU, seviye ve yerde envanter seviyelerini ve sipariş miktarlarını hesaplayarak envanter dağılımını otomatikleştirin ve optimize edin.

 Üretim Kalitesi Analizi  İşletme genelinde ve tüm tedarik zinciri boyunca kalitenin bütünsel bir görünümünü elde edin.

 Kalite Analitik Süit sorunları daha erken tespit edin, kök nedenlerini daha hızlı bulun ve geri çağırma ve marka itibarı erozyonuna bağlı maliyetleri büyük ölçüde azaltın.

 Servis Parçaları Optimizasyonu  Güvenle tahmin edilen parçalar, yeterli stok seviyelerini ve optimum tepki sürelerini elde edebilmeniz için parça envanterini talep eder ve optimize eder.

 Görsel Analiz Tüm verileri görsel olarak inceleyin, yeni kalıpları keşfedin ve web ve mobil cihazlara raporlar yayınlayın.

Kalite güvencesi. Tutarlı değer.

Kişiler, yerler ve süreçler boyunca tek bir kalite görünümü. Müşteri algılarının derinlemesine bilgisi. Ve potansiyel problemlerin erken tespiti. Üretim çözümlerimiz şunları içeren veri madenciliği ve tahmini analitik teknolojileri içerir:

 • Müşteri duyguları. Algılanan kalite ve güvenlik sorunlarını, iletilmeden önce algıla.
 • Veri entegrasyonu. Kalite ile ilgili tüm verilerin tek ve kapsamlı bir görünümünü elde edin.
 • Toplam kalite maliyeti. Hurdayı azaltın ve yeniden çalışın.
 • Öngörücü bakım. Planlanmamış arıza sürelerini en aza indirin.
 • Erken sorun uyarısı. Yaygınlaşmadan önce tasarım ve üretim hatalarını hızla tanımlayın.

Servisi bir kar merkezine dönüştürün.

Olağanüstü müşteri hizmetleri ve pozitif marka imajı. Servis maliyetleri üzerinde kontrol. Hizmet sorunlarının üstesinden gelmek için daha akıllı bir yaklaşım. Müşterilere bağlanmak için seçenekler - ve yeni fırsatları - şeylerin interneti üzerinden - ele geçirin . Çözümlerimiz, yönettiğiniz garanti ve hizmet sorunlarını tespit etmenize, öncelik sırasına koymanıza ve tanımlamanıza yardımcı olur:

 • Algısal hizmet kalitesi. Ürünlerinizin algılanan kalitesini anlamak ve yönetmek için her türlü harici ve dahili veri kaynağını entegre edin ve analiz edin.
 • Erken uyarı sinyalleri. Ürün lansmanlarından önce ve sonra duyguları karşılaştırın ve uyarıları ayarlayın.
 • Sorun çözme analizi. Güçlü filtreleme yetenekleri ile verimli kök neden analizleri yapın.
 • Servis parçaları optimizasyonu. Doğru arama ve doğru becerilerle ilk arama düzeltmeleri. Doğru parça talebi tahmini ile stokları ve orantıları azaltın.
 • Varlık kullanımı. Arızaları tahmin ederek, gereksiz zamanlanmış bakımı azaltarak ve verimli çalışma süresini artırarak varlık performansını optimize edin.
 • İletişim merkezi kaynak optimizasyonu. Hizmet hacimlerinin sağlam tahminlerini yapın ve hizmet deneyimini iyileştirmek için yöneticilere ve aracılara sürekli geri bildirim verin.
 • Müşteri merkezlilik. Müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve güncellemeler ve yeni teklifler için beklentilerini karşılamak için şeylerin interneti tarafından toplanan verileri analiz edin.

Tedarik zincirinizi yönetmek için entegre, pazar odaklı bir yaklaşım atın.

Kesin tahmin. Gerçek zamanlı olarak talep ile dengelenen envanter. Arz talep planları ile uyumlu tedarik planları. Yüksek teknoloji üretimi için çözümlerimiz, aşağıdakiler için talep algılama ve şekillendirme özelliklerini içerir:

 • Talep odaklı planlama. Tek tek SKU'lar için bile her düzeyde doğru tahminler oluşturun.
 • Çok dilli envanter optimizasyonu. Değişen müşteri ihtiyaçlarını ve değişen pazar dinamiklerini karşılamak için üretim ve lojistiği yönetin .
 • Talep algılama ve şekillendirme. Mevsim, fiyat, promosyonlar, etkinlikler ve mağazacılık gibi talep sinyallerini daha etkili bir pazara dayalı yanıt olarak çevirin.

Dinle ve öğren. Satış ve pazarlama performansınızı artırın.

Daha iyi müşteri karlılığı. Geliştirilmiş, tutarlı pazarlama süreçleri. Olağanüstü marka imajı ve ürün kalitesi ile birlikte. Sizin yönettiğiniz müşteri deneyimlerini toplamanıza, analiz etmenize ve raporlamanıza yardımcı olacak kanıtlanmış yazılımlar sunuyoruz:

 • Müşteri bilgisi. Tüm doğru verileri toplayın - nerede ve ne zaman ihtiyacınız olsun - tüm müşteri yaşam döngüsünden.
 • Pazarlama karması. Web siteleri, e-postalar, sosyal medya, forumlar ve daha fazlası aracılığıyla reklamcılık ve promosyonlar karışımınızı analiz edin, öngörün ve optimize edin.
 • Sosyal medya analizi. En iyi sosyal ağ etkileyicilerini ve topluluklarını tanımlayın ve kullanın.
 • Müşteri segmentasyonu. Hangi müşteri gruplarının ürünlerinizi ve hizmetlerinizi - ve neden - satın alma olasılığı yüksek olduğunu bilin.
 • Gerçek zamanlı kararlar. Doğru zamanda doğru müşterilere en iyi teklifleri gerçek zamanlı olarak yapın.

Verilerinize güvenin.

Her kararı yönlendirecek güvenilir, güncel veriler. Kesin, gerçek zamanlı bilgilere dayanan kendine güvenen, anında yanıtlar. Verileri yönetmek için daha az zaman harcadı ve yeni fikirleri ve fırsatları keşfetmek için daha fazla zaman harcadı. Verilerinizi aşağıdaki özelliklerle kontrol etmenizi, iyileştirmenizi ve analiz etmenizi sağlayan tek bir platform sunuyoruz:

 • Veri erişimi. İhtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız olan bilgiyi, nerede olursanız olun, alın.
 • Ana veri yönetimi. Tüm uygulamalarınız, sistemleriniz, tesisleriniz ve konumlarınız arasında ortak, tutarlı ve güvenilir bir veri görünümü elde edin.
 • Veri kalitesi. Temiz, güvenilir verilerin sağlanmasına yardımcı olun.
 • Veri yönetimi. Tüm bilgileriniz için tutarlı bir dizi politika ve süreç geliştirin.
 • Olay akışı işleme. Gerçek zamanlı veriden operasyonlarınıza akan anlık analitik anlayışlar elde edin.
Başa Dön