FORGOT YOUR DETAILS?

 Gelişmiş Analizler : Verilerinizin değerini, en iyi gelişmiş analizlerle en üst düzeye çıkarın.

 Varlık Performansı Analizi :  Bakım maliyetlerini düşürürken ve gelir kaybı riskinizi azaltırken çalışma süresini, performansı ve üretkenliği artırmak için M2M ve sensör verilerini bağlayın.

 İşbirlikçi Planlama Tezgahı Yapılandırılmış bir tahmin iş akışı uygulayarak fikir birliği planlamasını otomatikleştirin.

 Müşteri istihbarat Karlı gelir artışını artırmak için pazarlama yönetimini yeni boyutlara taşıyın.

 Veri Yönetimi Yazılımı Verilerinizdeki potansiyeli, hızlı sonuçlar için modüler hale getirilmiş tek bir veri yönetim platformuyla açığa çıkarın.

 Saha Kalitesi Analizi Ürün kalitesini ve marka itibarını geliştirmek için ortaya çıkan sorunları tespit edin ve kök neden analizi yapın.

 Tahmin Analizi Çalışma Tezgahı  Otomasyon, analitik ve iş akışı kombine gücü ile tarafsız, doğru, büyük ölçekli talep tahminleri üretin.

 Envanter Optimizasyonu Tezgahı  Her bir SKU, seviye ve yerde envanter seviyelerini ve sipariş miktarlarını hesaplayarak envanter dağılımını otomatikleştirin ve optimize edin.

 Üretim Kalitesi Analizi  İşletme genelinde ve tüm tedarik zinciri boyunca kalitenin bütünsel bir görünümünü elde edin.

 Kalite Analitik Süit sorunları daha erken tespit edin, kök nedenlerini daha hızlı bulun ve geri çağırma ve marka itibarı erozyonuna bağlı maliyetleri büyük ölçüde azaltın.

 Servis Parçaları Optimizasyonu  Güvenle tahmin edilen parçalar, yeterli stok seviyelerini ve optimum tepki sürelerini elde edebilmeniz için parça envanterini talep eder ve optimize eder.

 Görsel Analiz Tüm verileri görsel olarak inceleyin, yeni kalıpları keşfedin ve web ve mobil cihazlara raporlar yayınlayın.

Talep planlamanızdan talep memnuniyeti.

Daha iyi talep planlaması için daha hızlı, daha doğru piyasa tahminleri. Daha iyi operasyonel planlama ve müşteri hizmetleri. Ve değişen talep sinyallerine proaktif olarak cevap verme yeteneği. AlpaTurk ile şunları yapabilirsiniz:

 • Pazar tahmininizin doğruluğunu katlanarak artırarak, tahsis ve sermaye hakkında daha iyi, veri odaklı kararlar verin.
 • Kaynakları uygun şekilde değerlendirmek için fırsatları hızla değerlendirin .
 • Satış ve pazarlama planlarının kalitesini ve ölçülebilirliğini geliştirin .
 • Planlama yılını, mevcut yılın sonuna doğru, uzun vadeli bir tahmine kadar genişleterek, daha azıyla daha fazlasını tahmin edin.

Proaktif ol, reaktif değil. Çalışma süresini, performansı ve üretkenliği artırın.

Nakliye varlıkları - vagonlar, uçaklar ve kara taşıtları - en yüksek performansta çalışıyorlar. Optimize edilmiş kaynaklar ve yakıt tüketimi. Ve azaltılmış maliyetler ve varlık duruşları. Yazılımımız, aşağıdakileri de içeren önceliklerinize hitap eden yetenekler içerir:

 • Tahmini varlık bakımı. Gelişmekte olan sorunları ve bakım gereksinimlerini tahmin edin, böylece varlıkları hizmette tutmak ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için onları proaktif olarak ele alabilirsiniz.
 • Sorun kaynağı çözümlemesi. Mühendislerin daha hızlı sorun giderme ve sürekli iyileştirilmiş güvenilirlik ve ekipman verimliliği için en iyi düzeltici eylemleri başlatmalarını sağlayın.
 • İşgücü optimizasyonu. Varlık dağıtımı ile uyumlu olarak becerilerin, konumların ve zamanlamanın doğru karışımını sağlamak için iş gücünüzü optimize edin.

Daha derin müşteri bilgisi elde edin. Ve daha büyük bir rekabet avantajı.

Artan müşteri sadakati. Daha iyi müşteri tutma. Daha hedefli ve duyarlı mesajlaşma. Müşterilere yeni hizmetler veya ürünler satmanın ek gelirleri. Kapsamlı çözümler ile müşteri bilgisini rekabet avantajına dönüştürmenize yardımcı oluruz:

 • Pazarlama otomasyonu. En karlı müşterilerinizin dikkatini ve cüzdan paylaşımını yakalayan çok kanallı pazarlama kampanyalarını hızla ve kolayca geliştirin.
 • Pazarlama optimizasyonu. İş değişkenlerinin - kaynak ve bütçe kısıtlamalarının, iletişim politikalarının, müşterilerin cevap verebilme olasılığının ve daha fazlasının - sonuçları nasıl etkileyeceğini belirleyerek her bir bireysel müşteri iletişiminden en iyi şekilde yararlanın.
 • Gerçek zamanlı karar yönetimi. Daha iyi müşteri kararları verin ve gerçek zamanlı müşteri etkileşimlerinizden daha fazla değer elde edin.
 • Çapraz satış ve satış. Benzer müşteri alımlarını analiz edin ve bu bilgileri müşteri tabanınızda uygulayın.
Başa Dön