FORGOT YOUR DETAILS?

 Gelişmiş Analizler : Verilerinizin değerini, en iyi gelişmiş analizlerle en üst düzeye çıkarın.

 Varlık Performansı Analizi :  Bakım maliyetlerini düşürürken ve gelir kaybı riskinizi azaltırken çalışma süresini, performansı ve üretkenliği artırmak için M2M ve sensör verilerini bağlayın.

 İşbirlikçi Planlama Tezgahı Yapılandırılmış bir tahmin iş akışı uygulayarak fikir birliği planlamasını otomatikleştirin.

 Müşteri istihbarat Karlı gelir artışını artırmak için pazarlama yönetimini yeni boyutlara taşıyın.

 Veri Yönetimi Yazılımı Verilerinizdeki potansiyeli, hızlı sonuçlar için modüler hale getirilmiş tek bir veri yönetim platformuyla açığa çıkarın.

 Saha Kalitesi Analizi Ürün kalitesini ve marka itibarını geliştirmek için ortaya çıkan sorunları tespit edin ve kök neden analizi yapın.

 Tahmin Analizi Çalışma Tezgahı  Otomasyon, analitik ve iş akışı kombine gücü ile tarafsız, doğru, büyük ölçekli talep tahminleri üretin.

 Envanter Optimizasyonu Tezgahı  Her bir SKU, seviye ve yerde envanter seviyelerini ve sipariş miktarlarını hesaplayarak envanter dağılımını otomatikleştirin ve optimize edin.

 Üretim Kalitesi Analizi  İşletme genelinde ve tüm tedarik zinciri boyunca kalitenin bütünsel bir görünümünü elde edin.

 Kalite Analitik Süit sorunları daha erken tespit edin, kök nedenlerini daha hızlı bulun ve geri çağırma ve marka itibarı erozyonuna bağlı maliyetleri büyük ölçüde azaltın.

 Servis Parçaları Optimizasyonu  Güvenle tahmin edilen parçalar, yeterli stok seviyelerini ve optimum tepki sürelerini elde edebilmeniz için parça envanterini talep eder ve optimize eder.

 Görsel Analiz Tüm verileri görsel olarak inceleyin, yeni kalıpları keşfedin ve web ve mobil cihazlara raporlar yayınlayın.

Toplu riskleri görsel olarak keşfedin. Talep üzerine.

Düzenleyici toplayıcıyı geçirecek kadar güçlü olan daha kolay risk verileri toplaması. Daha akıllı sermaye planlaması. Ve risk iştahınıza kıyasla daha iyi risk yönetimi. Sermaye piyasaları yazılımımız, aşağıdakileri de içeren, risk türlerini analiz etmek ve birleştirmek için kapsamlı çözümler sunar:

 • Market riski. Tüm piyasa enstrümanları için değer yaratın, stres testleri gerçekleştirin ve tüm firma genelinde portföyleri optimize edin ve kurumsal piyasa riski görünümü elde edin.
 • Kredi riski. Basel uyumunu sağlamak için karşı taraf risklerini ve CVA'yı yönetin.
 • Likidite riski. Sermaye ve finansmanı optimize edin, FTP yapın ve risk ve risk stratejilerini verimlilik ve doğrulukla analiz edin.
 • Operasyonel risk. Operasyon ve uyum riskinizi yönetin ve değerlendirin.

Pazar tacizi mi? Kara para aklama? Artık değil.

Dolandırıcılığa ve mali suçlara daha az maruz kalma. Daha yüksek algılama oranları. Daha az yanlış pozitif. Ve karşılaştığınız dolandırıcılık ve operasyonel risklerin doğasını daha iyi anlamak. Sermaye piyasaları yazılımımız kanıtlanmış gözetim ve dolandırıcılık çözümleri sunar:

 • Yetkisiz / haydut ticareti. Daha az zamanda daha fazla işlem izleyin ve aksi takdirde fark edilmeyecek olan şüpheli alım satım işlemleri yapın - tüm bunlar ticari kayıpları ve düzenleyici para cezalarını azaltırken.
 • Piyasa kötüye kullanımı. Üstün gözetim tekniklerini benimseyin, böylece tüm ticari masalarda pazar tacizi tespit edebilir ve önleyebilirsiniz.
 • Kara para aklama. Teknoloji ve araştırma maliyetlerini azaltmak için sahtecilik ve güvenlik sistemlerinden gelen verileri ve bilgileri kullanarak potansiyel yasadışı faaliyetleri tespit edin, araştırın ve raporlayın.
 • Ödemeler dolandırıcılık. Tüm işlem şekilleriniz için, tüm işlem türlerinin yüzde 100'ünü gerçek zamanlı olarak puanlayarak ödemeleri daha hızlı bir şekilde bulun.
 • FATCA ve müşteri durum tespiti. Maliyetleri yönetirken FATCA ve diğer düzenleyici görevler için uygunluk yükümlülüklerinizi yerine getirin.

Sermaye gereksinimlerinizin ve kullanılabilirliğinin daha iyi ileriye dönük projeksiyonları. Küresel düzenlemelere tam uyum - örneğin, FRTB (BCBS 352), CRD IV ve CRR, CCAR ve EBA Sermaye Koruma. Yönetimsel kararları hem risk hem de ödül üzerinde tutarken, tam düzenleyici şeffaflık sağlayan risk ayarlı performans yönetimi (RAPM). Sermaye piyasası yazılımımız aşağıdakiler için kapsamlı çözümler içerir:   

 • Piyasa riski analizi. Piyasa riskinin kapsamlı bir görünümünü elde edin ve Basel Komitesinin piyasa riski düzenleyici sermaye çerçevesi (FRTB) 'nin revizyonu olan BCBS 352'ye etkin bir şekilde uyun.
 • Sermaye planlaması ve tahsisi. Dünyanın dört bir yanından konum ve pazar verilerini birleştirin ve risk ve geri dönüşe göre sermayenin tahsisi konusunda neredeyse sınırsız perspektif elde etmek için risk ölçümlerini çok boyutlu olarak hesaplayın.
 • Risk ayarlı performans yönetimi. Varlık performansını sürekli olarak izlemek ve sermayeyi daha yüksek riske göre ayarlanmış bir getiri getirisi sunan iş alanlarına ayırmak.
 • Sermaye optimizasyonu Sermayeyi optimize edin, böylelikle piyasa, sermaye ve risk faktörü değişikliklerine hızlı bir şekilde cevap verebilirsiniz.
 • Senaryo analizi. Birden fazla zaman dilimi boyunca en karmaşık portföyleri, konumları ve araçları temel alan senaryoları üretmek için etkileşimli senaryo analizini kullanın.
 • Risk ve finans entegrasyonu. Temel yasal uyumluluk için yaptığınız yatırımları operasyonlarınızı ve karlılığınızı iyileştirmek için aynı verileri ve BT altyapısını kullanarak operasyonel avantajlara dönüştürün.

Daha iyi veriler, daha iyi kararlar. Bu kadar basit.

Risk, mevzuata uygunluk, sahtecilik ve operasyonlar için tek bir veri yönetim platformu. Tutarlı, doğru, doğrulanabilir ve güncel olan yüksek kaliteli veriler. Verileri yönetmek için daha az zaman harcadı ve yeni fikirleri ve fırsatları keşfetmek için daha fazla zaman harcadı. SAS, aşağıdakileri içeren en kapsamlı veri yönetimi yeteneklerini sunar:

 • Veri kalitesi. Temiz, güvenilir veriler sağlayın.
 • Veri erişimi. İhtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız olan bilgiyi, nerede olursanız olun, alın.
 • Olay akışı işleme. Firmanıza gerçek zamanlı veri akışından anında analitik anlayışlar elde edin.
 • Ana veri yönetimi. Firmadaki temel veri varlıklarını birleşik, güvenilir bir görünümde birleştirin.
 • Veri yönetimi. Tüm kurumsal bilgileriniz için tutarlı bir dizi politika ve süreç geliştirin.
 • Veri federasyonu. Sanal veri ortamı ile yönetim ve güvenliği basitleştirin.

Verilerinizde gizli olan fırsatları görün. Ve anı yakala.

Tüm mevcut verilere dayanan daha doğru, kesin bilgiler. En karmaşık sorulara bile hızlı cevaplar - BT desteği gerekmez. En yeni verilere dayanan bilgiler için PC veya tablet üzerinden gerçek zamanlı erişim. Eşsiz veri görselleştirme yetenekleri sunuyoruz:

 • Büyük veri analizi. Veri madenciliği ve tahmin analitiği, metin madenciliği, tahmin ve büyük veriler üzerinde optimizasyon kullanarak zamanında ve doğru analizler elde etmek için yüksek performanslı analizler kullanarak en zor ve zorlu iş sorunlarınızla uğraşın.
 • Gerçek zamanlı görselleştirme. Büyük veri kümelerini - milyonlarca milyarlarca satırlık veriyle - saniyeler içinde görsel olarak inceleyin ve analiz edin. Otomatik grafikleme yetenekleri, kutu çizimleri, korelasyonlar, binning ve dağılımlar, kelime bulutları ve ağ diyagramları (yapısal olmayan veriler için), vb.
 • Duygu analizi. Müşterilerinizin sosyal veri akışlarının gerçek zamanlı analizi ile firmanız hakkındaki düşüncelerini anlayın.
 • Risk toplaması. Toplam risk maruziyeti ve etkileşimli olarak iş birimi, masa, portföy, enstrüman veya ufuk seviyelerini analiz eder, inceler ve inceler.
 • Ticaret gözetimi. Verileri saniyeler içinde analiz edin ve sonuçları görsel olarak keşfedin, böylece eğilimleri ve modelleri kolayca tespit edebilir ve daha fazla analiz gerektiren örnekleri tanımlayabilirsiniz.
Başa Dön