FORGOT YOUR DETAILS?

 Gelişmiş Analizler : Verilerinizin değerini, en iyi gelişmiş analizlerle en üst düzeye çıkarın.

 Varlık Performansı Analizi :  Bakım maliyetlerini düşürürken ve gelir kaybı riskinizi azaltırken çalışma süresini, performansı ve üretkenliği artırmak için M2M ve sensör verilerini bağlayın.

 İşbirlikçi Planlama Tezgahı Yapılandırılmış bir tahmin iş akışı uygulayarak fikir birliği planlamasını otomatikleştirin.

 Müşteri istihbarat Karlı gelir artışını artırmak için pazarlama yönetimini yeni boyutlara taşıyın.

 Veri Yönetimi Yazılımı Verilerinizdeki potansiyeli, hızlı sonuçlar için modüler hale getirilmiş tek bir veri yönetim platformuyla açığa çıkarın.

 Saha Kalitesi Analizi Ürün kalitesini ve marka itibarını geliştirmek için ortaya çıkan sorunları tespit edin ve kök neden analizi yapın.

 Tahmin Analizi Çalışma Tezgahı  Otomasyon, analitik ve iş akışı kombine gücü ile tarafsız, doğru, büyük ölçekli talep tahminleri üretin.

 Envanter Optimizasyonu Tezgahı  Her bir SKU, seviye ve yerde envanter seviyelerini ve sipariş miktarlarını hesaplayarak envanter dağılımını otomatikleştirin ve optimize edin.

 Üretim Kalitesi Analizi  İşletme genelinde ve tüm tedarik zinciri boyunca kalitenin bütünsel bir görünümünü elde edin.

 Kalite Analitik Süit sorunları daha erken tespit edin, kök nedenlerini daha hızlı bulun ve geri çağırma ve marka itibarı erozyonuna bağlı maliyetleri büyük ölçüde azaltın.

 Servis Parçaları Optimizasyonu  Güvenle tahmin edilen parçalar, yeterli stok seviyelerini ve optimum tepki sürelerini elde edebilmeniz için parça envanterini talep eder ve optimize eder.

 Görsel Analiz Tüm verileri görsel olarak inceleyin, yeni kalıpları keşfedin ve web ve mobil cihazlara raporlar yayınlayın.

Müşterileriniz için araç sahipliği maliyetini azaltın ve markanızla nasıl etkileşimde bulunduğunu geliştirin. Ürün kalitesine dair bilgi edinin. En uygun müşteri seyahat etkileşimlerini tasarlayın. Yenilikçi promosyonlar ve araç performans izleme ile karlılığı artırın.

AlpaTurk, aşağıdakiler gibi faydalar sağlayarak strateji oluşturmanıza ve değerli hizmetleri pazara sunmanıza yardımcı olur:

Öngörücü bakım: Potansiyel araç veya parça arızasını izleyin ve bildirin.

Müşterilerin daha iyi anlaşılması: Daha kapsamlı bir müşteri davranışı anlayışı kazanın, böylece onların deneyimlerini geliştirebilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Bayi işlemleri ve parça optimizasyonu: Araçların çalıştığı bilinen bayi servislerini yerleştirerek bayi ağınızı ve parça envanterinizi geliştirin.

Paylaşılan mobilite hizmetleri: Araba paylaşımı, seyahat paylaşımı, kredi paylaşımı ve kullanıma dayalı sigorta hizmetleri sunmayı bilerek ekonomi fırsatlarını paylaşmaktan yararlanın.

Multimodal taşımacılık: Talepleri tahmin edin ve yeni toplu taşıma hizmetleri sunmak için müşteri hedeflerine öncelik verin, ortak seyahat zorluklarını basitleştirin

Müşterilerinizin neye ihtiyaç duyduğunu bilin, böylece pazarlama ve satışları artırabilirsiniz.

Doğru müşteri verilerini toplayıp analiz ederek, pazarlama süreçlerinizi otomatikleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Otomotiv çözümlerimiz, yönettiğiniz müşteri deneyimlerini geliştirmenize yardımcı olur:

Müşteri bilgisi. Tüm doğru verileri tüm müşteri yaşam döngüsü boyunca toplayın ve analitiğe hazırlayın. Müşteri segmentasyonu. Hangi müşteri gruplarının ürünlerinizi ve hizmetlerinizi - ve neden - satın alma olasılığı yüksek olduğunu bilin. Pazarlama karması. Web siteleri, e-postalar, sosyal medya, forumlar ve daha fazlası aracılığıyla reklamcılık ve promosyonlar karışımınızı analiz edin, öngörün ve optimize edin. Gelir fırsatları Satış garantileri, hizmetler ve diğer satış sonrası hizmetler.

Kalite ve hizmet şarttır. Onları al ve ödülleri topla.

Tek bir kurumsal ve kaliteli hizmet anlayışı elde edin. Müşteri algılarının derinlemesine bilgisi. Ve potansiyel sorunları erken tespit edin. Otomotiv çözümlerimiz markanızı korumanıza, müşteri memnuniyetini korumanıza ve yüksek ürün kalitesini korumanıza yardımcı olabilir:

Müşteri anlayışları: Tüm kanallarda, tüm kanallarınızı dinleyerek marka değerini koruyun. Veri madenciliği ve entegrasyon: Kalite ile ilgili tüm verilerin bir görünümünü alın. Toplam kalite maliyeti: Hurdayı azaltın ve yeniden çalışın. Öngörücü bakım: Planlanmamış bakımı azaltın ve üretim kesintilerini en aza indirecek sürdürülebilir bakım stratejileri geliştirin. Garanti talepleri analitiği: Büyük ve maliyetli problemler haline gelmeden önce ortaya çıkan sorunları tanımlayın ve harekete geçin.v  Şüpheli talep tespiti: Her hak talebine ait otomatik incelemelerle hizmet maliyetlerini azaltmak için veri girişi hatalarını ve uyumlu olmayan etkinlikleri tanımlayın. Servis parçaları optimizasyonu: Doğru parça talebi tahmini ile stokları ve orantıları azaltın.

Araçların yedek parça siparişi vermesi veya stoklanmasını sağlayın, küresel tedarik zincirinizi düzenlemek için verilerinizden bilgi edinmenize yardımcı oluruz. Otomotiv çözümlerimiz şunları sağlar:

  • Talep odaklı planlama. Tek tek SKU'lar için bile her düzeyde doğru envanter tahminleri oluşturun.
  • Talep algılama ve şekillendirme. Mevsim, fiyat, promosyonlar, etkinlikler ve mağazacılık gibi talep sinyallerini daha etkili bir pazara dayalı yanıt olarak çevirin. 
  • Servis parçaları optimizasyonu. İadelerin ve boştaki stokların azaltılmasında doluluk oranlarını iyileştirmek için stok seviyelerini tamamlayın.

Kredi verme seçeneklerinizi kristal netliğinde yapın. Ve şimşek hızında.

İyi bilgilendirilmiş kredi verme kararları. Daha yüksek gelirler ve daha az suçluluk. Ve optimize edilmiş bir risk portföyü. Otomotiv çözümlerimiz, tüm faktörleri göz önünde bulundurmak ve size şu konularda yardımcı olmak için matematiksel optimizasyon içerir:

  • Muşteri kazanımı. Doğru müşterileri daha çok çekin ve saklayın. Tüketici ve ticari kredi puanlaması.
  • Kredi puanlama ve iç derecelendirme süreçlerini, genel kredi portföyü risk değerlendirmenize entegre edin.
  • Kredi takibi. Kredi sürecini kaynaktan hizmete ve koleksiyonlara kadar izlemek ve yönetmek. Koleksiyonlar.
  • Her borçlu için en etkili tahsilat tekniğini kullanın ve koleksiyon kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanın. Şarj-off.
  • Hangi borçluların cevap vereceğini ve hangi iletişim kanallarının en yüksek getiriyi sunacağını bilerek ücretlendirmeleri azaltın.
  • Mevzuata uygunluk. Çok çeşitli yönetmelikler için raporlama ve risk açıklama gereksinimlerini karşılayın.
Başa Dön