FORGOT YOUR DETAILS?

 Gelişmiş Analizler : Verilerinizin değerini, en iyi gelişmiş analizlerle en üst düzeye çıkarın.

 Varlık Performansı Analizi :  Bakım maliyetlerini düşürürken ve gelir kaybı riskinizi azaltırken çalışma süresini, performansı ve üretkenliği artırmak için M2M ve sensör verilerini bağlayın.

 İşbirlikçi Planlama Tezgahı Yapılandırılmış bir tahmin iş akışı uygulayarak fikir birliği planlamasını otomatikleştirin.

 Müşteri istihbarat Karlı gelir artışını artırmak için pazarlama yönetimini yeni boyutlara taşıyın.

 Veri Yönetimi Yazılımı Verilerinizdeki potansiyeli, hızlı sonuçlar için modüler hale getirilmiş tek bir veri yönetim platformuyla açığa çıkarın.

 Saha Kalitesi Analizi Ürün kalitesini ve marka itibarını geliştirmek için ortaya çıkan sorunları tespit edin ve kök neden analizi yapın.

 Tahmin Analizi Çalışma Tezgahı  Otomasyon, analitik ve iş akışı kombine gücü ile tarafsız, doğru, büyük ölçekli talep tahminleri üretin.

 Envanter Optimizasyonu Tezgahı  Her bir SKU, seviye ve yerde envanter seviyelerini ve sipariş miktarlarını hesaplayarak envanter dağılımını otomatikleştirin ve optimize edin.

 Üretim Kalitesi Analizi  İşletme genelinde ve tüm tedarik zinciri boyunca kalitenin bütünsel bir görünümünü elde edin.

 Kalite Analitik Süit sorunları daha erken tespit edin, kök nedenlerini daha hızlı bulun ve geri çağırma ve marka itibarı erozyonuna bağlı maliyetleri büyük ölçüde azaltın.

 Servis Parçaları Optimizasyonu  Güvenle tahmin edilen parçalar, yeterli stok seviyelerini ve optimum tepki sürelerini elde edebilmeniz için parça envanterini talep eder ve optimize eder.

 Görsel Analiz Tüm verileri görsel olarak inceleyin, yeni kalıpları keşfedin ve web ve mobil cihazlara raporlar yayınlayın.

Büyük verileri akıllı verilere dönüştürün.

Kullanıcılar ile daha derin etkileşim. Daha iyi kişiselleştirme, kişiselleştirme ve farklılaşma. Ve daha büyük bir rekabet avantajı. Aşağıdaki özelliklere sahip büyük verilerin gücünü kullanmanıza yardımcı olabiliriz:

 • Veri yönetimi.Herhangi bir kaynaktan ve herhangi bir biçimde herhangi bir veriyi etkili bir şekilde yönetin ve kullanın.
 • Büyük veri analizi. İlgili tüm verileri hızlı ve kolay bir şekilde analiz edin - altlık veya örnekleme gerekmez.
 • Veri görüntüleme. Sadece birkaç saniyede büyük hacimli verileri keşfedin, böylece trendleri hızlı bir şekilde belirleyebilir ve daha fazla analiz için fırsatları belirleyebilirsiniz.
 • Esnek dağıtım. İşinize uyan dağıtım seçeneğini seçin - bulutta (AlpaTurk veya başka bir sağlayıcıyla), özel bir cihazda veya mevcut BT altyapınız içinde.

Yeni müşterileri çekmek, aşınmayı azaltmak ve katılımı arttırmak için pazarlamanızı müşteri yolculuğunuzla birleştirin.

Tüm temas noktalarında müşterilerinizin tam bir görünümü. Bağlamsal, omnichannel iletişim ve mesajlar. Ve aşağıdakileri sağlayan veri odaklı pazarlama çözümleri:

 • Müşterinin 360 derecelik bir görünümü. Müşteri aktivitesinin çevrimiçi ve çevrimdışı görünümlerini birleştirin. Son derece hedeflenmiş kampanyalar ve etkileşimler oluşturmak için müşteri verilerini birleştirerek müşteri analizlerini zenginleştirin.
 • Bağlamsal müşteri ilişkileri.Müşterilerle sistematik olarak bağlantı kurun ve tercihlerine göre düzenlenmiş içerik ve kampanyalarla sunarak bunları markanıza bağlayın.
 • Müşteri davranışını tahmin etme ve sadakati artırma becerisi. Katılım geçmişini, görüntüleme tercihlerini, sosyal medya etkileşimlerini ve eğilimlerini temel alan profil ve segment müşterileri.
 • Kampanya performansı ve ilişkilendirme ölçümü. Her müşterinin dönüşüm yolunu anlamak ve kanallardaki davranışları izlemek ve yönetmek için büyük veri analizi kullanın.

Daha doğru şekilde kitleleri tahmin edin. Kitle davranışını tahmin et. Kampanya performansını artırın.

Kampanya ve kitle görüntüleme etkinliklerinin tek bir birleşik resmi. Önemli metriklere ve gelecekteki projeksiyonlara kolay erişim. Her platformdan birleştirilmiş doğru bilgiler. Platformlar arası medya ve eğlence çözümlerimiz şunları sunar:

 • Kitlenizin panoramik bir görünümü. 'AlpaTurk'ün veri yönetimi çözümleriyle, içerik tüketmek için kitlelerin kullandığı tüm farklı platformlardaki tüm kitle verilerine erişebilir, bunları entegre edebilir ve inceleyebilirsiniz.
 • Büyük veri analizi, herhangi bir veri analizi. İster Hadoop, derecelendirmeler, sosyal medya verileri, ister Microsoft Office e-tabloları olsun, anlamlı görseller oluşturabilir ve herhangi bir veri kaynağını kullanarak kitle analizleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Büyük ölçekli, otomatik tahminler. Daha az kaynak kullanarak kitle tahmini sürecini daha verimli bir şekilde uygulayın. Hemen hemen her türlü davranışı modelleyin ve geçmiş ve gelecekteki olayları tahminlerinize dahil edin. Basit tahminlerden, zaman serisi teşhis ve yeniden modellemeye kadar otomasyon seviyenizi seçin.

Tahmini talep. Fiyat envanteri. Geliri artır.

Daha doğru stok değerleme ve talep tahminleri. Artan reklam geliri. Makegood'ların daha iyi yönetimi. Gelir yönetimi çözümlerimiz şunları içerir:

 • Veri yönetimi. Kitle, envanter ve fiyatlandırma ile ilgili tüm bilgilerin tutarlı bir görünümünü bir araya getirin.
 • Tahmine dayalı analitik. Doğru tahminlere dayanarak reklam envanteri ve fiyatlandırma kararları verin.
 • Veri görselleştirme ve raporlama. Gerçek zamanlı olarak kampanya ve satış performansını izleyin.
Başa Dön