FORGOT YOUR DETAILS?

Müşterileriniz için araç sahipliği maliyetini azaltın ve markanızla nasıl etkileşimde bulunduğunu geliştirin. Ürün kalitesine dair bilgi edinin. En uygun müşteri seyahat etkileşimlerini tasarlayın. Yenilikçi promosyonlar ve araç performans izleme ile karlılığı artırın.

AlpaTurk, aşağıdakiler gibi faydalar sağlayarak strateji oluşturmanıza ve değerli hizmetleri pazara sunmanıza yardımcı olur:

Öngörücü bakım: Potansiyel araç veya parça arızasını izleyin ve bildirin.

Müşterilerin daha iyi anlaşılması: Daha kapsamlı bir müşteri davranışı anlayışı kazanın, böylece onların deneyimlerini geliştirebilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Bayi işlemleri ve parça optimizasyonu: Araçların çalıştığı bilinen bayi servislerini yerleştirerek bayi ağınızı ve parça envanterinizi geliştirin.

Paylaşılan mobilite hizmetleri: Araba paylaşımı, seyahat paylaşımı, kredi paylaşımı ve kullanıma dayalı sigorta hizmetleri sunmayı bilerek ekonomi fırsatlarını paylaşmaktan yararlanın.

Multimodal taşımacılık: Talepleri tahmin edin ve yeni toplu taşıma hizmetleri sunmak için müşteri hedeflerine öncelik verin, ortak seyahat zorluklarını basitleştirin

Başa Dön